آشنایی با بهترین جراح لگن در شیراز

اگر در جست و جوی بهترین جراح لگن در شیراز هستید، ما به شما بهترین جراح لگن را با سابقه ی درخشان در جراحی های متعدد در سال معرفی می کنیم. اگر شما نگران جراحی لگن خود و همچنین تعویض مفصل می باشید، می توانید بهترین جراح لگن در شیراز را انتخاب کنید و از.

با این 5 راهکار، ورم مفاصل دست را کنترل کنید

ورم دست یکی از مشکلاتی به حساب می‌آید که بسیار شایع است و دلیل آن را می‌توان انباشته شدن آب در میان سلول‌ها را در نظر گرفت. همچنین وجود اختلال در برخی از بخش‌های بدن مانند سیاهرگ‌ها، سفید رگ‌ها و سرخ رگ‌ها که وظیفه‌ تنظیم آب میان‌بافتی را دارند نیز منجر به ورم می‌شود. این.

رایج ترین انواع زانو درد و علت آن ها را بشناسید

زانو درد یکی از انواع دردهای شایع محسوب می‌شود که رخ داد آن به دلایل گوناگونی بستگی دارد؛ از آسیب‌دیدگی‌های جزئی و حاد تا بیماری‌های گوناگون. همچنین باید متذکر شد که این درد امکان دارد در ناحیه خاصی از زانو یا در سراسر آن متذکر شود. توجه داشته باشید که گاهی اوقات درد زانو و.

آرتروز لگن علائم و نشانه ها

اگر گاهی اوقات در قسمت لگن و ران احساس درد می‌کنید، طبیعی است؛ مخصوصا اگر از دسته افرادی هستید که دایره فعالیتی بالایی دارید؛ اما گاهی اوقات درد به صورت منظم ادامه‌دار خواهد شد و بر شدت آن نیز افزوده می‌شود. در چنین حالتی می‌توان احتمال آرتروز لگن را داد. برخی از شرایط هستند که.

مراحل انجام آرتروسکوپی از آماده سازی تاریکاوری

مراحل انجام آرتروسکوپی: از آماده‌سازی تا ریکاوری شاید شما از دسته افرادی هستید که پزشکتان تشخیص داده‌است که باید جراحی آرتروسکوپی انجام دهید. توجه داشته باشید که جراحی آرتروسکوپی، جراحی محسوب می‌شود که پزشک برای برداشتن مینیسک یا بافت‌های غضروف از زانو به آن می‌پردازد. آرتروسکوپی زانو یکی از انواع جراحی‌هایی است که باید اطلاعات.

توصیه های یک متخصص ارتوپدی برای کار در خانه

امروزه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان درگیر بیماری کرونا شده‌اند که این موضوع تاثیر مستقیمی بر شیوه و روش‌های کسب‌وکار نیز گذاشته است. این موضوع نگرانی‌های بسیاری را برای افراد پیش آورده، برای مثال کارفرمایان نگران کیفیت کسب‌وکار خود هستند تا همه‌چیز طبق اصول طی شود؛ اما موضوع و نگرانی اصلی که وجود دارد، این.

10 آسیب شایع برای ورزشکاران و روش‌های جلوگیری و درمان

 آسیب شایع برای ورزشکاران و روش‌های جلوگیری و درمان بدون شک یکی از موضوعاتی که همیشه برای ورزشکاران موجب نگرانی بوده است را می‌توان مصدوم شدن در نظر گرفت. اگر شما چه برای تناسب‌اندام و چه برای یک تیم به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنید، دوست ندارید دچار مصدومیت و آسیب‌دیدگی شوید؛ اما موضوعی که وجود.

ساییدگی زانو

ساییدگی زانو چیست: در این مقاله می خواهیم در رابطه با ساییدگی زانو و دلایل تعویض مفصل توضیح دهیم. اما قبل از آن بهتر است که بدانیم ساییدگی زانو چیست؟ ساییدگی زانو یا به اصطلاح پزشکی (استئوآرتریت) به عنوان آرتریت “ساییدگی و پارگی” شناخته می شود که التهاب مفصلی است و در نتیجه ی دژنراسیون.

آیا هوای سرد زانو درد شما را بدتر میکند

آیا هوای سرد زانو درد شما را بدتر می‌کند؟ فصل زمستان یکی از فصولی محسوب می‌شود که در آن شاهد چالش‌های گوناگون ارتوپدی هستیم، چرا که در این فصل برخی از دردها بیشتر می‌شود و برای فرد مشکلات متعددی را ایجاد می‌کند. برای مثال می‌توان به زانو درد اشاره کرد. اگر شما تا به حال.

مراقبت بعد از عمل جراحی لگن

مراقبت بعد از عمل جراحی لگن اگر تصمیم دارید که برای جراحی لگن یا تعویض لگن اقدام کنید، باید بدانید که پس از انجام جراحی چه شرایطی برای شما پیش خواهد آمد. از مهم‌ترین شرایطی که پس از عمل باید در رابطه با آن اطلاعات داشته باشید، مراقبت بعد از عمل است. شما باید پیش.

مراقبت از آتل و گچ

 مراقبت از آتل و گچ چه در زمان کودکی و چه در بزرگسالی ممکن است بنابر حوادث یا عمل های جراحی نیازمند به آتل و گچ گرفتن دست، پا یا عضوی از بدن بشویم. این مقطع زمانی در دوران کودکی شاید حتی برای کودک سرگرم کننده باشد اما در بزرگسالی باعث رنجش و ناراحتی است.ما.

تماس با ما