با یک متخصص ارتوپد خوب در شیراز آشنا شوید

با یک متخصص ارتوپد خوب در شیراز آشنا شوید

دکتر ارتوپد خوب در شیراز می تواند نسبت به تشخیص بیماری مربوط به استخوان ها و مفصل های شما اقدام کند و بهترین درمان را برای شما تجویز نماید.

در این مقاله قصد داریم شما را یک متخصص ارتوپد خوب در شیراز آشنا سازیم و اطلاعاتی را در خصوص توانایی وی ارائه دهیم که قطعا می تواند برای شما مناسب به شمار رود. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد پزشک متخصص ارتوپد خوب در شیراز با شما صحبت کنیم و ویژگی بیماران و دلایل مراجعه به متخصص ارتوپد را مورد بررسی قرار دهیم.

دکتر بهداد اسکندری جراح لگن در شیراز

دکتر بهداد اسکندری ثانی

 • جراحی تروما و شکستگی های اندام
 • فلوشیپ جراحی زانو و شانه از فرانسه
 • جراحی ارتوپدی
 • جراحی و تعویض مفصل زانو و لگن
 • جراحی آسیب های ورزشی و آرتروسکپی مفصل زانو
 • درمان مفصل زانو
 • درمان درد سیاتیک
 • ارتوکین تراپی زانو
 • پی آر پی(prp)
 • تزریق ژل

به طور کلی می توان گفت که بیماری های ناشی از استخوان به ارتوپد مرتبط می شود و باید برای درمان این دسته از بیماری ها از کسانی کمک بگیرید که در زمینه ارتوپدی بتوانند به شما کمک کنند. افراد سالخورده، کسانی که پوکی استخوان دارند و یا کسانی که در سانحه ای استخوان شکسته دارند را می توان مهم ترین دسته از کسانی دانست که نیاز به مراجعه به دکتر ارتوپد خوب در شیراز را پیدا می کنند و در ادامه بیشتر در این زمینه به شما صحبت خواهیم کرد و اطلاعاتی را در این زمینه با شما در میان خواهیم گذاشت.

پزشک متخصص ارتوپد خوب در شیراز

دکتر ارتوپد خوب در شیراز چه مهارت هایی دارد؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که یک متخصص ارتوپد خوب در شیراز چه مهارت هایی دارد و در چه مواقعی باید به این پزشک مراجعه کرد؟

در جواب باید گفت که یک دکتر ارتوپد به عنوان یک اسکلت شناس بدن می تواند آسیب هایی که به اسکلت استخوانی بدن انسان وارد شده است را درمان سازد و از این روی می توان گفت که متخصص ارتوپد خوب در شیراز باید بتواند در زمینه جراحی لگن و زانو نیز به بیمار خود کمک کند.

دکتر بهداد اسکندری با توجه به سابقه و مهارتی که در زمینه درمان بیماری های مربوط به استخوان ها، مفاصل و شکستگی استخوان را دارد و همچنین مهارت جراحی لگن و زانو می تواند انتخابی مناسب برای کسانی باشد که به دنبال پزشک متخصص ارتوپد خوب در شیراز هستند.

همچنین کسانی که از شهرهای اطراف یا حتی استان های اطراف برای فرآیند درمانی به شیراز می روند می توانند در این شهر از خدمات متخصص ارتوپد خوب در شیراز یعنی دکتر بهداد اسکندری استفاده کنند. در ادامه بیشتر با این پزشک، ویژگی ها و موارد مراجعه به پزشک متخصص ارتوپد خوب در شیراز آشنا خواهیم شد.

چه زمانی نیاز به متخصص ارتوپد داریم

چه زمانی باید به پزشک دکتر ارتوپد خوب در شیراز مراجعه کنیم؟

زمانی که در بدن خود احساس درد کردید و مطلع شدید که هیچکدام از اندام درونی مانند قلب، معده، کلیه ها، ریه و غیره منشاء درد نیستند، باید به استخوان های خود توجه داشته باشید.

استخوان ها و مفاصل می توانند دلیل مراجعه شما به پزشک متخصص ارتوپد باشند و شما می توانید با مراجعه به این پزشک، منشاء درد های خود را بررسی کنید. برای مثال پس از تصادف احتمال اینکه یکی از استخوان های بدن شما آسیب دیده باشد بیشتر است.

همچنین زمانی که در حرکت کردن احساس درد دارید، باید به پزشک متخصص ارتوپد در شیراز مراجعه کرده و بیماری خود را با پزشک در میان بگذارید. از سایر مواردی که می تواند شما را نیازمند مراجعه به پزشک متخصص ارتوپد خوب در شیراز کند می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 • درد در قسمت کمر
 • آرتروز
 • شکستگی
 • ماهیچه ها و رباط هایی که پاره شده اند
 • عضلات و اسپرین ها
 • جراحت به دلایل شغلی یا ورزشی
 • پوکی استخوان
 • تومور استخوان ها

این موارد را می توان از مهم ترین دلایلی دانست که شما را نیازمند استفاده از خدمات متخصص ارتوپد خوب در شیراز می نماید.

در ادامه بیشتر در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد و در این زمینه با شما صحبت می کنیم که قطعا می تواند برای شما مناسب باشد. در صورتی که در بدن خود احساس درد دارید و می دانید که این درد در حرکت کردن تشدید می شود و یا عضلات شما دچار درد شده اند نیازمند مراجعه به پزشک هستید.

در ادامه بیشتر در زمینه وظایف پزشک متخصص ارتوپد در شیراز با شما صحبت می کنیم و در زمینه روند درمانی که پزشک می تواند برای درمان شما در پیش بگیرد اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

متخصصین ارتوپد

روند درمانی توسط پزشک متخصص ارتوپد در شیراز

زمانی که روند درمانی شما توسط پزشک متخصص آغاز می شود باید در نظر داشته باشید که این درمان برای شرایط فعلی شما تجویز شده و داروهایی که توسط پزشک به شما داده می شود، برای درمان بیماری فعلی شما می تواند جوابگو باشد.

بسیاری از بیمارهای استخوانی شبیه به یکدیگر هستند و در شرایط مشابه نباید به اشخاصی که دردی شبیه به شما دارند این داروها را معرفی کنید. علاوه بر درمان با دارو که توسط متخصص ارتوپد در شیراز تشخیص داده می شود، گاها روش های درمانی مختلفی شبیه به آب درمانی یا فیزیوتراپی به بیماران پیشنهاد می شود.

روندهای درمانی که مخصوصا برای سالمندان در نظر گرفته می شود با روش های درمانی دیگر متفاوت است و سعی می شود که دارو درمانی یا همان شیمی درمانی برای این دسته از بیماران در سطح آخر در نظر گرفته شود چرا که دارو درمانی خود می تواند سبب بدتر شدن شرایط برخی از بیماران شود.

اما بالاترین سطحی که برای درمان در نظر گرفته می شود، درمان به وسیله جراحی است. دکتر بهداد اسکندری ثانی به عنوان جراح زانو و جراح لگن نیز شناخته می شود و بسیاری از کسانی که قصد دارند نسبت به درمان بیماری های شدید مانند آرتروز ناشی از سن بالا و یا شکستگی لگن اقدام کنند می توانند به ای متخصص ارتوپد خوب در شیراز مراجعه کرده و روند درمانی خود را آغاز نمایند.

درمان آرتروز
درمان آرتروز

با روند درمانی جراحی توسط متخصص ارتوپد آشنا شوید

یکی از روند های درمانی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و شما می توانید با استفاده از این روندهای درمانی به زودی بهبودی خود را به دست بیاورید، روند درمانی جراحی است. این روند درمانی که توسط بهداد اسکندری ثانی، انجام می شود شامل جراحی تعویض مفصل زانو می شود که بیشتر برای مبتلایان به آرتروز می تواند جوابگو باشد.

در این فرآیند درمانی بزرگترین مفصل بدن تعویض می شود و در نهایت احساس درد در بیمار تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. یکی دیگر از موارد جراحی که باز هم امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و می تواند بیمار را حتی از خطر مرگ نجات دهد، عمل جراحی استخوان لگن می باشد که در این صورت باید توسط پزشک ارتوپد این عمل را انجام داد.

عمل لگن در شرایطی مانند آرتروز و یا شکستگی لگن انجام می شود و باید توجه داشت که در صورت شکستگی لگن، نوک تیز استخوان ها می تواند عامل پارگی رگ و پی خونی شود و از این روی باید توجه داشته باشید که روند درمانی و جراحی استخوان لگن انجام شود.

چگونه نوبت دریافت کنیم؟

در دریافت نوبت از پزشک متخصص ارتوپد خوب در شیراز می توانید از طریق وب سایت دکتر بهداد اسکندری ثانی اقدام کنید و یک نوبت در اسرع وقت دریافت کنید.

با توجه به امکانات درمانی در شهرهای اطراف، شما از سراسر کشور می توانید از این شیوه برای ارتباط با منشی و دریافت نوبت اقدام کرده و برنامه ریزی برای سفر داشته باشید.

در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با مطب تماس گرفته و سوالات خود را در این زمینه دریافت کنید. دکتر بهداد اسکندری با توجه به تجربه و تدریس در زمینه ارتوپدی به عنوان یک متخصص ارتوپد به شمار می رود و هر ساله بسیاری از کسانی که از لحاظ ارتوپدی به مشکل برخورد می کنند می توانند به مطب ایشان مراجعه نمایند.

متخصص ارتوپد در شیراز

کلام آخر

پزشک متخصص می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان به مشکلات استخوان ها، مفاصل و عضلات بدن پی ببرید و در این زمینه می توانید از خدمات پزشک مطمئن استفاده کنید.

در این مقاله شما را با مهم ترین مواردی که می تواند شما را نیازمند متخصص ارتوپد خوب در شیراز نماید آشنا کردیم و شما می توانید در این زمینه اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کرده و به پزشک مورد نظر خود مراجعه کنید. تمامی خدمات ارائه شده توسط دکتر بهداد اسکندری ثانی با بالاترین امکانات در دسترس شماست و شما می توانید با خیال راحت از خدمات ایشان برای درمان و بهبود درد های مفصلی و عضلانی استفاده کنید.

در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید و یا می خواهید موارد اورژانسی را با پزشک مطرح سازید، می توانید با پزشک به صورت تلفنی و از طریق موارد اورژانسی ارتباط برقرار سازید. در انتها باید گفت که روند درمان بیماری های مرتبط با پزشک دکتر ارتوپد خوب در شیراز باید به صورت حرفه ای و با کادر درمانی مجرب انجام شود.

در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما را دانبال کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

تماس با ما