با دکتر بهداد اسکندری، جراح لگن در شیراز آشنا شوید

با دکتر بهداد اسکندری، جراح لگن در شیراز آشنا شوید

بهترین جراح لگن در شیراز

لگن یکی از مهم ترین استخوان های بدن به شمار می رود که باعث می شود بدن انسان بتواند راه برود، به شکل کنونی بایستد و همچنین می تواند تاثیر بسیار زیادی بر حرکت انسان داشته باشد.

مفاصل متصل به لگن از جمله مفصل ران و ستون فقرات نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی برای لگن داشته باشند.

در واقع می توان به طور عامیانه و غیر تخصصی گفت که لگن به عنوان دو شاخه ای است که برای اتصال ستون فقرات به پا مورد استفاده قرار می گیرد.

محکم ترین استخوان بدن و همچنین یکی از مهم ترین استخوان ها بوده و در این مقاله قصد داریم با دکتر بهداد اسکندری ثانی، جراح لگن در شیراز و ویژگی های جراحی لگن بیشتر آشنا شویم.

به طور کلی می توان گفت که لگن ما در طول سالیان دراز به مشکلی برخورد نمی کند و معمولا در زندگی بیشتر افراد، این استخوان هیچگاه احساس درد ایجاد نمی کند و یا دچار شکستگی نمی شود و از این روی کمتر مورد توجه است.

در ادامه با ما همراه باشید و بیشتر با موارد نیاز به جراح لگن در شیراز آشنا شوید. همچنین می توانید تهدیدات لگن را در این مقاله بیشتر بشناسید.

جراح لگن در شیراز
استخوان لگن و اهمیت آن

با لگن آشنا شوید

لگن یکی از مهم ترین قسمت های بدن و یک استخوان اساسی است که حتما برای ایستادن، راه رفتن، نشستن و حتی خوابیدن درگیر خواهد بود و فشار بر روی لگن همواره احساس می شود.

از این روی می توان گفت که یک لگن سالم یکی از مهم ترین مواردی است که برای یک زندگی می توان آرزو کرد! اما گاها استخوان لگن، دچار شکستگی می شود و شما نیاز به جراح لگن در شیراز پیدا می کنید.

در این صورت باید چکار کرد؟ در ابتدا باید بدانید که لگن همواره خود دچار مشکل نمی شود و خیلی از مواقع منبع دردی که در لگن احساس می شود، به انتهای ران ها باز می گردد و از این روی باید دقت داشته باشید که دردهای ناحیه لگن تنها به این ناحیه مربوط نمی شود.

پس اگر احساس درد در لگن خود دارید، می توانید با مراجعه به دکتر بهداد اسکندری ثانی، از خدمات جراح لگن در شیراز استفاده کنید.

معمولا استخوان لگن همواره یکی از مهم ترین بخش های استخوان بندی به شمار می رود و قطعا احساس درد و یا شکستگی در این مورد می تواند بسیار ناخوشایند باشد.

اما در هنگام شکستگی لگن پیش از رسیدن به بیمارستان باید چکار کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این مورد با شما صحبت کنیم.

دکتر بهداد اسکندری جراح لگن در شیراز
دکتر بهداد اسکندری ثانی جراح لگن در شیراز

مقاله: جراحی زانو چیست و با بهترین جراح زانو در شیراز آشنا شوید مطالعه بفرمایید

پس از شکستگی لگن چکار کنیم؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که می تواند ذهن ما را در خصوص شکستگی لگن درگیر کند، این است که پس از شکستگی لگن باید چکار کنیم؟

در این صورت بهتر است که اگر در شیراز هستید، حتما به جراح لگن در شیراز مراجعه کنید. ولی اگر بیمار به دلیل ضربه دچار مشکل شده است، بهتر است از حرکت دادن وی خودداری کنید چرا که احتمال پارگی رگ های اصلی، خونریزی شدید داخلی و حتی مرگ در این موارد وجود دارد.

همچنین باید توجه داشته باشید که جراح لگن در شیراز به شما در زمینه حرکت غده های چربی در بدن فرد بیمار هشدار می دهد و شما باید از حرکت دادن شدید فرد مصدوم به شدت خودداری کنید.

اما از کجا متوجه شویم که لگن ما دچار شکستگی شده است؟

شکستگی لگن معمولا در شرایط سختی پیش می آید، تصادف رانندگی و یا پرت شدن از پله ها را می توان از مهم ترین دلایل شکستگی لگن دانست.

این در حالی است که گاها در صورتی که یک فرد دچار پوکی استخوان شده باشد، ممکن است حتی پس از زمین خوردن در یک روز زمستانی که معمولا استخوان حالت آمادگی زیادی ندارد، می تواند یک فرد مسن و سالخورده یا دچار پوکی استخوان را دچار شکستگی لگن کند.

در این صورت اگر او به تنهایی قادر به ایستادن نبود و یا احساس درد شدیدی پایین کمر و بالای ران داشت، نباید وی را حرکت دهید و باید از پزشکان اورژانس و یا آمبولانس درخواست کمک کنید.

به هیچ عنوان این فرد نباید به تنهایی و با خودروی شخصی به مراکز درمانی رسانده شود.

جراحی لگن

شکستگی لگن چه علائمی دارد؟

اگر از یک جراح لگن در شیراز این سوال را بپرسیم، به جواب زیر خواهیم رسید :

  • عدم توانایی ایستادن
  • درد در کشاله ران
  • درد غیر قابل تحول در لگن به خصوص زمانی که مصدوم قصد حرکت داشته باشد
  • مشاهده خون در ادرار فرد مصدوم

در صورتی که شخصی در نزدیکی شما دچار شکستگی لگن شده است، در ابتدا باید دستان خود را به ناحیه تحتانی لگن وی برسانید و پس از آن دستان خود را به سمت پایین حرکت دهید.

در صورتی که لگن شکسته شود، این فرد احساس درد شدیدی می کند و باید فورا با جراح لگن در شیراز تماس گرفته شود.

همچنین می توانید از خدمات آمبولانس برای حرکت دادن وی استفاده کرده و به هیچ عنوان سعی در نشاندن مصدوم در خودروی سواری نکنید.

درمان لگن درد
درمان لگن درد

در صورت شکستگی، جراح لگن در شیراز چه کار می کند؟

در صورتی که لگن شما دچار شکستگی شود، نیاز به جراح لگن در شیراز دارید و می توانید با خدمات جراحی، به سادگی سلامت خود را به دست بیاورید. جراح لگن در شیراز، دکتر بهداد اسکندری با توجه به تحصیل تخصصی در این زمینه و همچنین تدریس در دانشگاه دزفول می تواند یک عمل جراحی موفقیت آمیز را برای شما انجام دهد.

اما آیا تنها در موارد شکستگی نیاز به خدمات جراح لگن در شیراز دارید؟

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با مهم ترین مشکلاتی که می تواند شما را نیازمند جراح لگن در شیراز آشنا خواهیم ساخت و در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم .

شما می توانید اطلاعاتی در این زمینه دریافت کنید. در صورتی که می خواهید به یک جراح لگن در شیراز مراجعه کنید، این مقاله می تواند برای شما مناسب باشد و می توانید نسبت به دریافت نوبت به صورت اینترنتی در سراسر کشور اقدام کرده و با این جراح لگن در شیراز ملاقات داشته باشید.

شکستگی لگن
شکستگی لگن

سایر موارد نیاز به جراح لگن در شیراز

اما آیا تنها برای اینکه از خدمات جراح لگن در شیراز استفاده کنید، باید دچار شکستگی لگن شوید؟

قطعا جواب به این سوال خیر است و دلایل عمده ای می تواند باعث شود تا شما به جراحی های مختلف در ناحیه لگن نیاز داشته باشید که در این زمینه می توانید با دکتر بهداد اسکندری، جراح لگن در شیراز ارتباط برقرار کنید.

این خدمات با بالاترین کیفیت ارائه شده و در دسترس شما می باشد. به طور کلی می توان گفت که جراح لگن در شیراز برای مشکلاتی مانند آرتروز، التهاب سیاتیک و فعالیت های ورزشی سنگین نیز اجرا می شود و شما می توانید از این خدمات که در ادامه ارائه می شود استفاده کنید.

دکتر بهداد اسکندری ثانی، جراح لگن در شیراز

بهداد اسکندری ثانی را می توان یکی از با تجربه ترین های جراح لگن در شیراز دانست که خدمات خود را به صورت حرفه ای و با تجربه بالای خود ارائه می شود.

این جراح لگن در شیراز می تواند به شما خدماتی را ارائه دهد که درمان های بدون جراحی به شمار می رود و شما می توانید از این خدمات استفاده کنید.

در صورتی که سوالی در زمینه دریافت نوبت این دکتر داشته باشید و یا می خواهید در زمینه موارد اورژانسی استفاده کنید، می توانید از وب سایت این دکتر استفاده کنید.

این جراح لگن در شیراز با بهترین خدمات در دسترس شما می باشد و شما می توانید با خیال راحت از خدمات این پزشک استفاده کنید.

به طور کلی می توان گفت که تجربه موفق باعث شده است تا این جراح لگن در شیراز بتواند یکی از بهترین انتخاب ها به شمار رود.

همچنین می توانید با توجه به این خدمات امتحان کنید که روش های جایگزین درمان لگن درد برای شما چیست و یا بدون خطر می توانید از خدمات جراحی استفاده کنید.

کلام آخر

لگن را می توان یکی از مهم ترین قسمت های بدن دانست که نقش بسیار زیادی در یک بدن سالم دارد.

اما گاهی نیاز به خدمات جراح لگن در شیراز پیدا می کنید که این خدمات به صورت حرفه ای ارائه شده و شما می توانید از این خدمات به سادگی استفاده کنید. در صورتی که درد در ناحیه لگن احساس می کنید و می خواهید این مسئله را برطرف سازید.، این مقاله می تواند برای شما مناسب باشد.

در این مقاله شما را با جراح لگن در شیراز آشنا ساختیم و همچنین اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دادیم که می تواند برای شما مناسب باشد.

لگن یکی از مهم ترین بخش های بدن است و شما می توانید از جراح دکتر در شیراز برای درمان بیماری خود استفاده کنید. دکتر بهداد اسکندری ثانی، جراح لگن در شیراز می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان بتوانید از این خدمات استفاده نمایید.

در صورتی که سوال در این زمینه داشته باشید و یا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این جراح لگن در شیراز داشته باشید، می توانید با دفتر ارتباط برقرار کرده و موارد اورژانسی و غیره را در میان بگذارید.

در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما را دانبال کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

تماس با ما