اطلاعاتی مفید در مورد جراحی لگن در شیراز

اطلاعاتی مفید در مورد جراحی لگن در شیراز

بهترین جراح لگن در شیراز امروزه توسط باتجربه ترین پزشکان و متخصصان ارتوپدی انجام میگیرد. لگن یکی از حساس ترین و پرکاربردی ترین مفاصل بدن است به دلایلی مختلفی ممکن است همشهریان شیرازی از ناحیه لگن دچار آسیب شوند و به دنبال یک متخصص توانا برای جراحی لگن در شیراز باشند، در سایت های معتبر لیستی از تمامی متخصصانی که جراحی لگن در شیراز را انجام  میدهند.

جراحی لگن در شیراز با مجهزترین تجهیزات و امکانات توسط پزشکان و متخصصان ویژه و با تجربه انجام می گیرد و هدف این پزشکان درمان و حل مشکلات افراد در حداقل زمان است.

در تمامی شهر ها متخصصان و جراحان ارتوپدی ماهر و توانمندی حضور دارند، در شهر شیراز نیز متخصصان ارتوپدی زیادی مشغول به فعالیت هستند و همان طور که ذکر شد، لگن عضو حساس و مهم بدن است و در صورت آسیب به لگن شما یکی از مهم ترین توانمندی های خود یعنی راه رفتن را نخواهید به آسانی قبل انجام دهید.

در شهر شیراز، جراحی لگن در شیراز توسط متخصصان ماهر و جراحان با تجربه انجام میگیرد، جراحی لگن در شیراز به دلیل اهمیت بالایی که دارد همواره متخصصان ویژه ای برای انجام این کار مشغول به خدمت رسانی هستند تا که مشکلات و آسیب های وارد شده به ناحیه لگن در حداقل زمان انجام گیرد.

جراح لگن در شیراز
جراحی لگن در شیراز

ممکن است در شیراز افراد به دلایل مختلفی مانند تصادف و یا افتادن از یک ارتفاع مشخص نیاز به متخصص ارتوپد خوب در شیراز پیدا کنند، بر همین اساس یافتن متخصصان ماهر و یافتن فردی مناسب برای جراحی لگن در شیراز اهمیت پیدا میکند و اگر به دنبال متخصص ماهر برای جراحی لگن در شیراز هستید می توانید به سایت های معتبر مربوط به متخصصان ارتوپدی در شیراز مراجعه کنید و از لیست تمام پزشکان توانمند در این حیطه آگاه شوید.

دکتر بهداد اسکندری جراح لگن در شیراز
جراحی لگن در شیراز

آسیب هایی لگن و درمان آن

لگن یکی از اعضای حساس و ضروری بدن است، آناتومی بدن انسان به صورت کاملا هماهنگ با دیگر اعضای بدن میباشد و این چنین با بروز هرگونه آسیب به بدن انسان ممکن است صدمات جبران ناپذیری به انسان وارد شود.

لازم به ذکر است که آسیب به لگن منجر به ایجاد مشکلات بسیار زیاد برای افراد میشود، لگن قسمت انتهایی بدن است این ناحیه ستون فقرات را به اندام های حرکتی یعنی پاها مرتبط می کند بنابراین با بروز مشکل در لگن، ممکن است فرد در راه رفتن دچار مشکل شود و یا حتی برای مدتی کلا نتواند راه برود.

لگن انسان به دلایل مختلفی ممکن است دچار شکستگی و آسیب های جزئی و یا کلی شود و هر گونه از این آسیب ها خطراتی را برای افراد به دنبال خواهد داشت، راه رفتن یکی از مهم ترین توانایی های انسان است و اگر در طول روز شما نتوانید راه بروید باعث بروز یکسری مشکلات جدی برای شما خواهد شد، در نظر داشته باشید که اگر در حرکت و راه رفتن ساده شما مشکلی پیش بیاید آنگاه شما بسیاری از فعالیت های خود را نمی توانید انجام دهید.

به دلیل اهمیت بالای ناحیه لگن در تمامی شهرها پزشکان توانا و با تجربه ای مشغول به خدمت رسانی هستند تا که بهتون در جهت حفظ سلامتی و بهبود هرچه سریع تر کمک کنند، متخصص ارتوپد خوب در تمامی شهرها یافت میشود و شما در صورت بروز مشکل در ناحیه از بدنتان باید به ارتوپدی مخصوص به آن ناحیه بدنتان مراجعه کنید.

پزشکان و متخصصان ارتوپد در شهرهای مختلف حضور دارند این افراد یعنی متخصصان و جراحان ارتوپدی توانایی بهبود مشکلات شما در ناحیه های مختلف حرکتی هستند ولی با این وجود امروزه تلاش بر افزایش تخصصی شدن کار ها و افزایش تمرکز پزشکان بر روی یک موضوع خاص می باشد و بر همین اسا متخصصان و یا جراحان ارتوپدی شاخه های رشته خود را محدودتر کردند تا که تمرکز و دقت آن در زمینه تلاش برای درمان افراد بیشتر شود.

جراحی لگن در شیراز

بهترین جراح لگن چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی از حساس ترین مفصل ها بدن انسان، مفصل لگن است که بروز مشکل در این ناحیه شما را از انجام کارهای روزمره و عادی تان باز می دارد و این چنین مشکلات روحی و روانی هم برای شما به همراه خواهد داشت بنابراین در هنگام بروز این مشکل برای همشهریان شیرازی باید سریعا به یک متخصص ارتوپد خوب در شیراز مراجعه کنید.

همشهریان عزیز، در هنگام آسیب به ناحیه لگن لزوما نباید به دنبال جراحی لگن در شیراز باشید بلکه با مراجعه به یک بهترین جراح لگن در شیراز می توانید مشکل خود را برطرف کنید.

جراحی لگن در شیراز در زمان گذشته با شیوه های سخت تر و باز کردن قسمت های زیادی از ناحیه لگن صورت می گرفت ولی حال تنها با یک جراحی مشخص و حرفه ای امکان بهبود بیماران وجود دارد بنابراین افرادی که در شیراز در ناحیه مفصل لگن دچار مشکل هستند میتوانند برای جراحی لگن در شیراز به متخصص ارتوپد خوب مراجعه کنند و با جراحی لگن در شیراز آسیب در ناحیه مفصل لگن آنها برطرف خواهد شد.

درمان لگن درد

تعویض مفصل با جراحی لگن در شیراز

در صورتی که مفصل لگن آسیب جدی دیده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد، باید یه کمک جراحی لگن در شیراز، مفصل لگن را تعویض کنیم و با نمونه مصنوعی آن را جایگزین کنیم، تا از این طریق مشکل مربوط به ناحیه لگن فرد بیمار برطرف شود و بتوانند مانند گذشته به طور طبیعی راه برود و کارهای روزمره خود را به راحتی و بدون هیچ مشکلی انجام دهد.

شهروندان شیرازی در صورت داشتن مشکل جدی و اضطراری در ناحیه لگن  بعد از انجام جراحی لگن در شیراز و  گذشت زمان، مشکلات ناشی از این ناحیه برای آن ها به طور کامل و یا تنا حدود نسبتا زیادی برطرف خواهد شد بنابراین در هنگام بروز مشکل در ناحیه لگن نگران نشوید اگر آسیب لگن چندان زیاد نباشد، آنگاه پزشک و متخصص ارتوپد لگن بدون انجام جراحی و با تجویز دارو و انجام یکسری از فعالیت های ورزشی مشکل برطرف خواهد شد.

گاه مشکل و آسیب در ناحیه لگن بسیار جدی است برای مثال هنگامی متخصص ارتوپد تشخیص دهد که مفصل لگن باید تعویض شود آنگاه چاره ای دیگری بجز انجام جراحی لگن در شیراز برای بهبود فرد و برطرف کردن مشکل وجود ندارد، بنابراین با انجام جراحی لگن در شیراز فرد بیمار میتواند مانند قبل راه برود و به زندگی عادی خود برگردد.

جراحی لگن

به چه دلایلی افراد مجبور به جراحی لگن در شیراز میشوند:

و اما افراد گاه در هنگام خواب و استراحت نیز دچار احساس درد در ناحیه لگن میشوند و نمیتوانند به راحتی استراحت کنند در چنین شرایطی این افراد به پزشک ارتوپد لگن مراجعه خواهند کرد تا که در جهت رفع مشکل به آنها کمک کند.

گاه آنقدر مشکل در ناحیه لگن جدی می شود که فرد نمی تواند به راحتی پاهای خود را تکان دهد و همواره هنگام تکان دادن پاهای خود و یا هنگام راه رفتن درد شدیدی را در ناحیه لگن احساس خواهند کرد که یکی از دلایل مراجعه افراد برای جراحی لگن در شیراز همین احساس درد هنگام تکان داد و حرکت دادن پاها است.

مفاصل لگن گاه سفت میشوند آنقدر که فرد توانایی راه رفتن خود را از دست میدهد و بنابراین برای حل مشکل نیازمند راه حلی است، متخصص ارتوپد لگن می تواند برای حل مشکل آسیب در ناحیه لگن راه حل مناسبی را ارائه دهد تا که در حداقل زمان مشخص، فرد بیمار درمان شود و بتواند مانند سابق راه برود.

قبل از جراحی لگن باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اما بعد از تشخیص مشکل، اگر مفصل لگن شما نیاز به جراحی داشته باشد، باید یکسری از نکات و تذکرات را در نظر داشته باشید و با رعایت این نکات جراحی شما با موفقیت زیادی انجام خواهد گرفت و درصد درمان شما بالاتر خواهد رفت.

یکی از ابتدایی ترین نکات این است که شما باید ساعاتی پیش از جراحی یعنی حدود هشت ساعت قبل از جراحی هیچ مایعاتی مصرف نکنید و این نکته بسیار اهمیت دارد.

سیگار همواره منجر به بروز بسیاری از مشکلات جدی و جبران ناپذیر بر روی سلامت شما خواهد گذاشت، برای سریعتر سپری شدن روند درمان شما، اگر سیگاری هستید باید مصرف دخانیات را کنار بگذارید زیرا افرادی که سیگار میکشند نسبت به افرادی که در سلامت کامل بسر میبرند در خطر بیشتری هستند و ممکن است روند درمانی طولانی تر و سخت را سپری کنند.

اگر از قبل یکسری از داروهای خاصی را مصرف می کنید باید با پزشکان در میان بگذارید و آنها را از مصرف قرص های متفرقه آگاه کنید زیرا در 90 درصد از موارد پزشکان قبل از جراحی لگن به شما توصیه میکنند تا که از مصرف هرگونه قرص دیگری خودداری کنید.

یک متخصص ارتوپد خوب، قبل از انجام جراحی لگن، از شما در مورد سابقه بیماری های که تاکنون داشته اید میپرسد و از جریان تمامی امور آگاه میشود تا که از این طریق بتواند کمک بهتری بهتون کند.

مراقبت های بعد از جراحی لگن بعد از اینکه جراحی لگن توسط پزشک متخصص انجام شد بیاد چند روزی را مراقب خودتان باشید اگر توصیه های پزشکی را جدی بگیرید میتوانید به زودی مانند قبل راه بروید و هیچ مشکلی نخواهید داشت، یکی از اقداماتی که بعد از جراحی انجام میشود فیزیوتراپی است که به تسکین درد در بدنتان کمک میکند.

جهت کسب اطلاعاتی در مورد جراحی زانو میتوانید به مطلب جراحی زانو چیست و با بهترین جراح زانو در شیراز آشنا شوید مراجعه کنید.

در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما را دانبال کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

تماس با ما